Spolupráce

Taky jste zapálení a myslíte, že si máme vzájemně co nabídnout?

Ozvěte se!

Říká se, že ve dvou se to lépe táhne. My se nebráníme ani tomu táhnout za jeden provaz s více obchodními partnery. Rádi spolupracujeme s lidmi, které jejich práce baví, a proto ji dělají dobře. 

 

Tak co to dát dohromady?

Napište nám na e-mail obchod@bambusovky.cz čím se zabýváte a jak by mohla podle vás naše spolupráce vypadat. Můžeme pomoct jeden druhému? Zajímá nás, co děláte a rádi vám více přiblížíme, co děláme my.

 

Trochu si to usnadněme!

Už na úvod nám, prosím, řekněte, koho od vás můžeme kontaktovat. Přece jenom přímo se lépe domluvíme. Můžeme se někde podívat na vaše produkty? Máte veřejně přístupný katalog? Chceme být v obraze, a to co nejdříve. Netajte se, prosím, ani s organizační stránkou spolupráce. Jaké máte cenové, platební a dodací podmínky? Máte vychytaný průběh reklamačních procesů?

Ještě něco bychom měli vědět? Rádi se o vás dozvíme co nejvíce informací, proto neváhejte přidat cokoli, co považujete za důležité.

 

Těšíme se na vaši zprávu a také na případnou spolupráci!

Tým Bambusovky ♥ 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.