Zavolejte nám (Po-Pá 8-16)

Souhlas se zpracováním emailové adresy

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely odběru newsletteru

Uděluji společnosti express store s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, 140 00, Praha, identifikační číslo: 07795637, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 307742, která je správcem internetového obchodu Bambusovky https://bambusovky.cz, souhlas se zpracováním mých osobních údajů, jež jsem společnosti express store s.r.o. dobrovolně poskytl/a v rozsahu [emailová adresa], dále jen („Osobní údaje“) v souladu s obecně závaznými právními předpisy upravujícími ochranu osobních údajů.

Výslovně souhlasím s tím, aby společnost express store s.r.o. zpracovávala Osobní údaje za účely:

Souhlas se zpracováním Osobních údajů uděluji společnosti express store s.r.o. k výše uvedeným účelům a ve výše uvedeném rozsahu do odvolání souhlasu. Beru na vědomí, že společnost express store s.r.o. je oprávněna uchovávat Osobní údaje nad rámec takto stanovené doby zpracování, stanoví-li tak příslušné právní předpisy.

Potvrzuji, že jsem srozuměn/a s tím, že jsem oprávněn/a požadovat přístup k Osobním údajům, opravu nebo výmaz Osobních údajů, jakož i omezení zpracování Osobních údajů a že mám právo vznést námitku proti zpracování Osobních údajů a právo na přenositelnost Osobních údajů.

Jsem si vědom/a toho, že mohu veškerá shora uvedená práva uplatnit v písemné formě na adresu společnosti express store s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, 140 00, Praha nebo prostřednictvím telefonního čísla + 420608001366 a e-mailu info@bambusovky.cz, a že mám rovněž právo podat stížnost k Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo k jinému příslušnému dozorovému úřadu v souvislosti se zpracováním Osobních údajů.

Beru na vědomí, že pro komunikaci se společností express store s.r.o. ohledně zpracování Osobních údajů správce nejmenoval pověřence.

Jsem srozuměn/a s tím, že tento souhlas mohu kdykoli písemně, prostředky elektronické komunikace nebo telefonu odvolat a společnost express store s.r.o. bude odvolání souhlasu se zpracováním Osobních údajů respektovat.

Potvrzuji, že zaškrtnutím políčka souhlasu vyjadřuji své svobodné, konkrétní, informované a jednoznačné svolení ke zpracování mých Osobních údajů.

 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.